Baza pism
PL | EN
TWOJE KONTO
nie pamiętasz hasła? » zarejestruj się »
PISMO NA ŻYCZENIE

Nie znalazłeś pisma, którego potrzebujesz? Napisz,
a przygotujemy je w 48h (5 dni w tygodniu).

Musisz być zalogowany, aby móc skorzystać
z opcji pisma na życzenie.
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się.

SZUKAJ W SERWISIE
polecamy
www.instytutemerytalny.pl
data publikacji 05-12-2017
www.esaliens.pl
data publikacji 29-05-2013
ESALIENS TFI SA – najdłuższe w Polsce doświadczenie  w  tworzeniu PPE. Sprawdź!
 
www.bezsadu.pl
data publikacji 29-05-2013
 
www.bezsadu.pl to pierwsza i jedyna usługa mediacyjna prowadzona w internecie w zakresie sporów rodzinnych i prywatnych, pracowniczych oraz finansowych. Prosty system rejestracji, łatwa obsługa panelu użytkownika, niskie opłaty. Pracują dla nas doświadczeni mediatorzy-specjaliści z różnych dziedzin: prawnicy, psychologowie, doradcy finansowi, kredytowi i ubezpieczeniowi.
www.wojewodka.pl
data publikacji 09-01-2013
 
WOJEWODKA
 
Kancelaria specjalizuje się w zakresie zbiorowego oraz indywidualnego prawa pracy, świadczeń pracowniczych oraz relacji ze związkami zawodowymi i innymi przedstawicielstwami pracowników takimi jak rady pracowników czy europejskie rady zakładowe.
Spółka świadczy pomoc prawną przede wszystkim na rzecz średnich i dużych przedsiębiorstw, klientami najczęściej są dyrektorzy, menagerowie oraz działy personalne firm. 
 
W swojej codziennej praktyce kancelaria często zajmuje się m.in. przeprowadzaniem restrukturyzacji kadrowych, negocjacji płacowych, czy sporów zbiorowych.  Ponadto prawnicy „Wojewódka i Wspólnicy sp. k.” mają duże doświadczenie w pomocy prawnej przy tworzeniu świadczeń pracowniczych, w szczególności przy tworzeniu Pracowniczych Programów Emerytalnych, a także unikalne w skali kraju doświadczenie w zakresie współpracy ze związkami zawodowymi, które obejmuje także fizyczne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych oraz codzienne doradztwo pracodawcom w obszarze relacji ze stroną społeczną. W zakresie doradztwa kancelaria może pochwalić się zarówno doświadczeniem w firmach o długim stażu relacji ze związkami zawodowymi jak i w firmach, gdzie związki zawodowe były nowością.
 
Ważnym obszarem działalności kancelarii jest doradztwo Radom Pracowników w zakresie prawa pracy, ich praw i obowiązków względem pracodawcy, powoływania ekspertów, tworzenia regulaminów oraz porozumień, a także współpraca przy rozwiązywaniu sporów i prowadzeniu negocjacji. 
 
 
www.doradcappe.pl
data publikacji 09-01-2013
DORADCAPPE
Płatności obsługuje PayU
Unia Europejska radapracownikow.pl | 2O12