Baza pism
PL | EN
TWOJE KONTO
nie pamiętasz hasła? » zarejestruj się »
PISMO NA ŻYCZENIE

Nie znalazłeś pisma, którego potrzebujesz? Napisz,
a przygotujemy je w 48h (5 dni w tygodniu).

Musisz być zalogowany, aby móc skorzystać
z opcji pisma na życzenie.
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się.

SZUKAJ W SERWISIE
jak korzystać z serwisu
Baza Pism

Baza Pism to działający od czerwca 2012 roku zbiór przydatnych wzorów pism z zakresu tak indywidualnego jak też zbiorowego prawa pracy, przystosowane głównie do wykorzystania przez Rady Pracowników i Związki Zawodowe.

W Bazie Pism, każdy zainteresowany znajdzie wzór dokumentu np. sprzeciwu od nałożonej kary porządkowej, wniosku o zapłatę wynagrodzenia za godziny nadliczbowe czy pozwu o ustalenie istnienia stosunku pracy. Przede wszystkim jednak przedstawiciele Rad Pracowników i Związków Zawodowych znajdą wzory przydatne im w codziennej aktywności.

Docelowo w Bazie Pism znajdzie się kilkaset wzorów do pobrania za niewielką kwotę i skutecznego wykorzystania przez Rady Pracowników oraz Organizacje Związkowe.

Baza Wiedzy

Baza Wiedzy to działający od czerwca 2012 roku zbiór ciekawych artykułów na temat istotnych zagadnień tak indywidualnego jak też zbiorowego prawa pracy. Treść niniejszych artykułów jest kierowana gównie do członków Rad Pracowników oraz działaczy Związkowych.

Docelowo w Bazie Wiedzy każdy Związek Zawodowy oraz Rada Pracowników powinien znaleźć praktyczną poradę na prawie każdy temat związany z prawem pracy. Zastosowanie się do zamieszczonej porady powinno gwarantować rozwiązanie problemu organizacji pracowniczej czy też pracownika który zgłosił się do takiej organizacji po pomoc. Poszczególne porady są przygotowane przez prawników praktyków prawa pracy z wieloletnim stażem.

Baza Wiedzy jest na bieżąco uzupełnianym i rozwijanym zbiorem porad pogrupowanym tematycznie wedle najważniejszych obszarów prawa pracy. Wystarczy wybrać odpowiedni podrozdział: np. kary porządkowe i znaleźć interesujący artykuł. Drugi sposób to wpisanie w wyszukiwarkę odpowiedniej szukanej frazy.
Zapraszamy do zdobywania wiedzy.

Ambicją www.radapracownikow.pl jest stworzenie największego zbioru Bazy Wiedzy z zakresu prawa pracy w Polsce.
Płatności obsługuje PayU
Unia Europejska radapracownikow.pl | 2O12