Baza pism
PL | EN
TWOJE KONTO
nie pamiętasz hasła? » zarejestruj się »
PISMO NA ŻYCZENIE

Nie znalazłeś pisma, którego potrzebujesz? Napisz,
a przygotujemy je w 48h (5 dni w tygodniu).

Musisz być zalogowany, aby móc skorzystać
z opcji pisma na życzenie.
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się.

SZUKAJ W SERWISIE
baza wiedzy
Baza Wiedzy to działający od czerwca 2012 roku zbiór wielu ciekawych artykułów na temat istotnych zagadnień tak indywidualnego jak też zbiorowego prawa pracy. Tematyka obejmuje zakres  problemów, które mogą dotyczyć zarówno działalności Rad Pracowników jak również Związków Zawodowych.  Serwis daje  możliwość uzyskania fachowej wiedzy na dany temat, popartej informacją na temat aktualnego stanu prawnego i podstawy prawnej. Każdy Związek Zawodowy oraz Rada Pracowników  powinna znaleźć tu praktyczną poradę na każdy temat związany z prawem pracy.
 
Baza Wiedzy jest na bieżąco uzupełnianym i rozwijanym zbiorem porad zebranych w działy tematyczne wedle najważniejszych obszarów prawa pracy. Tematyka jest bardzo szeroka i obejmuje:
Każde pismo przygotowywane jest przez doświadczonych prawników, opatrzone jest aktualnym przepisem prawnym. Porady przygotowywane są tak, aby każdy, kto działa w Związku Zawodowym bądź w Radzie Pracowników mógł znaleźć w artykułach odpowiedź na nurtujące go pytania. Każdy dokument, który znajduje się w serwisie przygotowany został z myślą o problemach z jakimi spotykają się organizacje związkowe.
 
Jak korzystać z bazy wiedzy - wystarczy wybrać odpowiedni dział: np. kary porządkowe i znaleźć interesujący artykuł. Drugi sposób to wpisanie w wyszukiwarkę odpowiedniej szukanej frazy. 
 
Korzystanie z Bazy Wiedzy jest darmowe i nie wymaga rejestrowania się w serwisie.

Zapraszamy do zdobywania wiedzy

 
Płatności obsługuje PayU
Unia Europejska radapracownikow.pl | 2O12