Baza pism
PL | EN
TWOJE KONTO
nie pamiętasz hasła? » zarejestruj się »
PISMO NA ŻYCZENIE

Nie znalazłeś pisma, którego potrzebujesz? Napisz,
a przygotujemy je w 48h (5 dni w tygodniu).

Musisz być zalogowany, aby móc skorzystać
z opcji pisma na życzenie.
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się.

SZUKAJ W SERWISIE
baza pism
Baza Pism to działający od czerwca 2012 roku zbiór przydatnych wzorów pism z zakresu tak indywidualnego jak też zbiorowego prawa pracy, przystosowane głównie do wykorzystania przez Rady Pracowników i Związki Zawodowe.

W Bazie Pism, każdy zainteresowany znajdzie poszukiwany przez siebie wzór dokumentu np. sprzeciwu od nałożonej kary porządkowej, wniosku o zapłatę wynagrodzenia za godziny nadliczbowe czy pozwu o ustalenie istnienia stosunku pracy. Związki Zawodowe mogą tu znaleźć wiele pomocnych im wzorów pism np. w sytuacjach prowadzenia sporu zbiorowego lub też zwolnień grupowych. Tematyka jest bardzo szeroka i obejmuje:
Prawnicy przygotowujący serwis dbają o to, aby zamieszczone wzory były opatrzone aktualną podstawą prawną a ich wypełnienie nie sprawiało kłopotu. 
 
Baza Pism umożliwia wykupienie danego pisma w  najdogodniejszej formie. Aby skorzystać z serwisu, należy wybrać wzór odpowiedniego pisma, a następnie je nabyć korzystając z dostępnych opcji.  Istnieje możliwość zakupu pisma przez sms, bez potrzeby logowania się, co pozwala na oszczędność czasu. Zalogowanie się umożliwia wykupienie dostępu do materiału przez 24 godziny lub też wykupienie abonamentu na kolejno 30, 90 lub 180 dni. Daje to możliwość korzystania z pism w korzystnym dla nas terminie. Alternatywnym rozwiązanie jest skorzystanie z opcji zakupu 20 kredytów, które można wymieniać na materiały znajdujące się  na serwisie www.radapracownikow.pl w dowolnym czasie -  materiał jest dostępny przez 24 godziny. Bazie Pism znajduje  się kilkaset wzorów do pobrania za niewielką kwotę i skutecznego wykorzystania przez Rady Pracowników oraz Organizacje Związkowe.

Szczegółowe informacje na temat korzystania z serwisu zawiera regulamin.
Płatności obsługuje PayU
Unia Europejska radapracownikow.pl | 2O12